قوانین و مقررات

هرگونه استفاده از خدمات اپلیکشین ایزی‌پی که طبق قوانین موضوعه کشوراز قبیل قانون تجارت الکترونیک، قانون جرائم رایانه ای و قانون مجازات اسلامی رفتار یا عمل مجرمانه محسوب شود، ممنوع است.

پرداخت توسط اپلیکیشن ایزی‌پی، برای موارد زیر ممنوع است:

خرید و فروش اموال غیرمنقول.

خرید و فروش کارت‌های بخت‌آزمایی، و شرکت در هر گونه قمار و شرط‌‌بندی.

استفاده از شبکه خصوصی مجازی (وی پی ان) و خرید

و فروش نرم افزار های عبور از فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران.

استفاده از خدمات جهت هرگونه هک و نفوذ و دسترسی غیرمجاز.

خرید و فروش کالاهایی که به نحوی حقوق ناشر، مالک، مولف، پدیدآورنده

اثر و امثال آنها را رعایت نمی‌‌کنند (خلاف قوانین کپی‌رایت).

خرید و فروش سیگار و سایر مواد دخانی.

خرید و فروش انواع سلاح‌های گرم و سرد.

خرید و فروش کالاها و خدماتی که مبادله آن‌ها دارای مقررات و نظامات خاص است.

خرید و فروش کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی در پی دارد.

خرید و فروش کالاهایی که مبادله آن‌ها طبق قانون ممنوع است

از قبیل مواد مخدر، مشروبات الکلی، روان گردان ها، مواد سکرآور، کالاهای قاچاق.

خرید و فروش کالاهایی که مبادله آن‌ها مغایر با آداب اسلامی است.

خرید و فروش کالاها و خدماتی که انجام فعالیت‌های غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل می‌کنند.

خرید و فروش کالاهای به‌دست‌آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری و لشگری.

خرید و فروش کلیه کالاها یا خدماتی که ارائه آنها نیازمند اخذ مجوز یا پروانه است.

هرگونه اقدامی که به تشخیص ایزی‌پی منجر به صدور دستور برخورد با مشتری توسط مراجع قضایی، انتظامی یا امنیتی در رابطه با تخلفات حوزه‌ی پرداخت الکترونیک شود، باعث توقف ارائه خدمات به کاربر خواهد شد.

انجام اعمال مرتبط با سوءاستفاده مالی و پولشویی یا ایجاد اختلال در حوزه پولی و بانکی کشور به تشخیص ایزی‌پی، باعث توقف ارائه خدمات به کاربر خواهد شد.

فعالیت‌های منجر به اختلال در جریان نقدینگی به تشخیص ایزی‌پی باعث توقف ارائه خدمات به کاربر خواهد شد.

کاربر ضمن این قرارداد به ایزی‌پی اجازه می‌دهد که هرگونه استعلامی از سوی هر یک از مراجع رسمی کشور در خصوص اطلاعات کاربر را پاسخ دهد؛

کاربر حق اعتراض نسبت به اعلام اطلاعات خویش به مراجع رسمی را نخواهد داشت.

مطلوب است تا ایزی‌پی را تنها از طریق مراجعه به وب سایت یا فروشگاه اندرویدی “کافه‌بازار” و یا “Google Play” یا “سیب اپ” دریافت و نصب کنید.

کاربر مسئول حفظ و مراقبت از رمز ورود و کد کاربری خود است و چنانچه بر اثر عدم حفاظت و یا افشای کاربر از این اطلاعات خسارتی به او وارد شود،ایزی‌پی  در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.کاربر ایزی‌پی مکلف است در صورت مفقود شدن و یا سرقت گوشی بلافاصله مراتب را به بانک خویش اعلام کند تا حساب معرفی شده در ایزی‌پی مسدود شود. ضمنا می‌تواند به پشتیبانی ایزی‌پی به منظور غیرفعال‌سازی حساب کاربری اعلام کند.

لازم به ذکر است در هر صورت ایزی‌پی هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص سو استفاده و برداشت از حساب کاربران ندارد.

بدیهی است ایزی‌پی خود را متعهد می‌داند تمام تلاش و ظرفیت خویش را جهت حفظ امنیت اپلیکیشن به کار گیرد؛ با این وجود توصیه می‌شود کاربر بصورت دوره‌ای ماهانه نسبت به تغییر رمز خود اقدام کند. همچنین کاربر نباید به هیچ وجه رمز خود را بر روی گوشی تلفن همراه ذخیره کند و یا در اختیار دیگران قرار دهد. به طور کلی کاربر باید کلیه اطلاعات خویش را محفوظ نگه دارد؛

در صورت سهل‌انگاری کاربر در این زمینه، مسئولیتی متوجه ایزی‌پی نخواهد بود.

کاربر باید پیش از واگذاری گوشی تلفن همراه خود، اپلیکیشن ایزی‌پی از روی گوشی حذف کند.

با این کار کلیه اطلاعات حساب‌های ثبت شده و نیز پیام‌های دریافتی موجود بر روی گوشی از بین می‌روند.

در مواردی که ایزی‌پی بنا به عللی از قبیل وجود مشکلات زیرساختی (خارج از کنترل شرکت شامل و نه محدود به اختلال در شبکه مخابراتی، اینترنتی و غیره) قادر به ارائه خدمات نباشد، مسئولیتی متوجه ایزی‌پی نخواهد بود و کاربر به هیچ عنوان نمی تواند ادعای خسارت کند.

ایزی‌پی بابت خسارات احتمالی وارده به کاربر ویا مشکلات خارج از حدود اختیارات خود از قبیل قطع خطوط ارتباطی، شبکه اینترنتی،وب‌سرویس‌ها و سایر موارد هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

کاربر می‌تواند به طور ماهیانه حداکثر ده میلیون ریال از طریق ایزی‌پی به حساب خویش دریافت کند که سقف مبلغ و تعداد واریز کننده را افزایش دهد باید با ارائه مدارک لازم و انعقاد قرارداد مربوطه نسبت به دریافت کد پذیرندگی اقدام کند. در صورت تخلف، ایزی‌پی می تواند نسبت به مسدود نمودن دسترسی کاربر اقدام کند.

در هر حال ایزی‌پی هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص تخلف کاربر از این بند و همچنین تبعات احتمالی ناشی از قطع سرویس کاربر نخواهد داشت.

ایزی‌پی می‌تواند هر زمان که صلاح بداند در شرایط و مقررات ایزی‌پی تغییرات لازم را اعمال کند.

این تغییرات به نحو مقتضی به اطلاع کاربر می‌رسد و کاربر موظف به رعایت و اجرای آن از زمان اطلاع می‌باشد. جهت بهبود کیفیت و امنیت سرویس رسانی ایزی‌پی، اطلاعات سخت‌افزار موبایل، برنامه‌های نصب شده، سیستم عامل و نیز سیم کارت کاربر در سیستم ذخیره می‌شود.

اطلاعات موقعیت جغرافیایی کاربر برای ارائه خدمات مناسب‌تر پرداختی در آینده در سیستم ذخیره خواهد شد.

در صورت عدم رضایت کاربر از عملکرد ایزی‌پی، کاربر می‌تواند اطلاعات عضویت خود را لغو کند.

بدیهی است لغو عضویت باعث حذف اطلاعات کاربر در برنامه موبایل میشود،

اما عملیات گذشته کاربر بنا به دلایل امنیتی و سوابق موضوع و نیز به منظور بهبود عملکرد سیستم در سرورهای ایزی‌پی باقی می‌ماند.

در صورت عدم رعایت مقررات و شرایط عمومی و اختصاصی استفاده از ایزی‌پی و همچنین استفاده غیرمجاز، ایزی‌پی حق دارد که سرویس‌دهی به مشترک را متوقف کند. همچنین می‌تواند هرگونه اطلاعات کاربر یا سو استفاده از سرویس را به مراجع رسمی و نظارتی و قضایی اعلام کند. چنانچه به دلیل قصور یا تقصیر کاربر ادعایی علیه ایزی‌پی مطرح شود یا هرگونه خسارتی به شرکت وارد آید ایزی‌پی می‌تواند کلیه خسارات مزبور را از کاربر مربوطه مطالبه کند.

ایزی‌پی متعهد به رعایت کلیه قوانین از قبیل فهرست مصادیق محتوای مجرمانه موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه‌ای و قانون تجارت الکترونیکی است و بنابراین کلیه موضوعات مشکوک و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از ایزی‌پی را به مقامات انتظامی ‌و قضائی اعلام می‌کند تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.

توصیه می‌شود کاربر در صورت مشاهده هرگونه عملیات غیر مجاز بر روی حساب خود، در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز و غیرفعال سازی سیستم اقدام نموده و مراتب را به پشتیبانی ایزی‌پی اطلاع دهد.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید: دانلود