خدمت سرمایه گذاری ایزی چیست؟

در سرمایه گذاری ایزی پی می توانید با خیال راحت و به دور از فضای پیچیده معاملاتی دارائی مورد نظر به جهت سرمایه گذاری را در سریعترین زمان ممکن خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که با هر میزان سرمایه در دسترس می توانید از طریق سرویس سرمایه گذاری ایزی پی، در بازار رمز ارزها، صندوق هایسرمایه گذاری، طلا، بورس و ... سرمایه گذاری کنید و دارائی مورد نظرتان را خریداری کنید.

ادامه توضیحات
نام قیمت تغییر Volume of transactions 24h
پکس گلد
120,000,000 0.00 0 خرید و فروش
پکس گلد
1,722 0.00 0 خرید و فروش
پکس گلد
0 0.00 0 خرید و فروش
بیت کوین
2,000,000,009 0.00 0 خرید و فروش
بیت کوین
68,000 0.00 0 خرید و فروش

درباره ما

ایزی پی با سابقه چندین ساله در ادامه خدمات پرداخت خود به همیهنان عزیز، در نظر دارد با ارائه سرویس سرمایه گذاری، فضایی امن،راحت و به دور از پیچیدگی های موجود برای سرمایه گذاری کاربران در بازارهای مختلف ایجاد کند./p>

راحتی و سادگی

با استفاده از سرویس سرمایه گذاری ایزی پی، می تواند به سادگی و تنها با چند کلیک دارایی مورد نظر خود برای سرمایه گذاری اعم از رمزارز، صندوق های سرمایه گذاری، طلا و ... را خریداری کنید. در این سرویس سعی شده است که کاربر بدون طی کردن مراحل سخت و دشواراحراز هویت، به سادگی بتواند به بازار مورد نظر خود، دست پیدا کند.

سرمایه گذاری پر سود

در سرویس سرمایه گذاری ایزی پی، هر نوع دارائی قابل معامله به جهت سرمایه گذاری در کشور موجود خواهد بود. به همین جهت کاربر میتواندبا ایجاد سبدی از دارائی ها و مدیریت این سبد دارائی به حداکثر سود مورد نظر خود دسترسی پیدا کند.

قابلیت نقدشوندگی

کاربران سرویس سرمایه گذاری ایزی پی، می توانند تنها با چند کلیک دارائی خود را به دارائی ریالی تبدیل کرده و به صورت آنی به حساب بانکیخود منتقل کنند. در این سرویس کاربران به هیچ عنوان دغدغه ای از لحاظ نقدشوندگی دارائی خود نخواهند داشت.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید

همواره با روشی دقیق و صحیح سرمایه گذاری می توانیم علاوه بر حفظ ارزش دارائی خود، سود قابل توجهی بدست آوریم. تا سودآوری تنها چند کلیک باقی است. با کلیک بر روی دکمه زیر و نصب اپلیکیشن ایزی می توانید در سریع ترین زمان ممکن، به ساده ترینروش ممکن و با هر میزان سرمایه در دسترس سرمایه کذاری کنید.