مجله ایزی‌پی
0

خرید اعتباری کتاب از بازارچه ایزی‌پی

خرید اعتباری کتاب
بازدید 523

در یک تعریف کلی، کتاب سند مکتوبی است که حداقل ۴۹ صفحه باشد و افکار، عقاید یا اطلاعاتی را به اشتراک بگذارد. با گذر زمان کتاب ها تغییرات زیادی کرده اند و صنعت نشر و کتاب دچار تحول شده است و اشکال مختلفی به خود گرفته است.خرید اعتباری کتاب یکی از بهترین روش های افزایش فروش کتاب فروشی ها در دوران کرونا می باشد.

در همین راستا اپلیکیشن ایزی‌پی با همراهی هافکو اقدام به راه اندازی خرید اعتباری کتاب کرده است.در این طرح کاربران میتوانند با ثبت نام در اپلیکیشن ایزی‌پی و طی کردن مراحل دریافت اعتبار از کتاب فروشی آنلاین هافکو خریداری کرده و کتاب خود را درب منزل تحویل بگیرند.

بیشتر تحولات کتاب به خاطر توسعه اشکال و روش های ارتباطی بوده است که تقاضای اطلاعات را بطور فزاینده ای افزایش داده است

واژه کتاب از زبان عربی وارد فارسی شده‌است. در فارسی میانه نامک (به فارسی دری نامه) به طور عمومی به کتاب اطلاق می‌شد و فروردگ به آنچه امروز عموماً نامه خوانده می‌شود. در دورهٔ تکوین فارسی دری نیز نامه به معنی مطلق کتاب به کار رفته‌است. در فارسی میانه از اصطلاحات تخصصی‌تر ماتیکان (رساله) و نسک (برای بخش‌های اوستا) استفاده شده‌است. کلمهٔ نُبی که همریشه با نبشتن (نوشتن) است و معنای مطلق کتاب یا نوشته از آن مستفاد تواند شد در فارسی دری به معنی خاص قرآن به کار رفته‌است

فواید کتاب:

کنترل استرس

فرقی نمی‌کند که چقدر یا چرا استرس دارید. غرق شدن در دنیای یک کتاب خوب، حال و هوای شما را عوض می‌کند. یک رمان خوب شما را به دنیای دیگری می‌برد و یک مقاله‌ی درگیرکننده و جذاب، حواس شما را از مشکلات و ناراحتی‌های فعلی‌تان پرت می‌کند و موجب آرامش می‌شود.

تقویت ذهن و حفاظت از آن

تحقیقات ما نشان داده است که به‌کار گرفتن مغز از طریق فعالیت‌های ذهنی در تمام طول زندگی از کودکی تا دوران پیری، برای سلامت مغز در دوران پیری بسیار ضروری است. با توجه به این مطلب، ما نباید تأثیر کارهای روزمره مثل خواندن و نوشتن را بر خود، فرزندان و والدین‌مان، نادیده بگیریم.

بازارچه ایزی‌پی

جلوگیری از آلزایمر

مغز هم عضوی مانند سایر اعضای بدن است و با توجه به استفاده‌ای که از آن می‌شود، پیر و فرسوده خواهد شد. همان‌طور که فعالیت‌های فیزیکی باعث قوی‌تر شدن قلب، عضلات و استخوان‌بندی می‌شود، فعالیت‌های ذهنی هم مغز را در برابر بیماری‌های مربوطه، مقاوم می‌کند.

بالابردن آگاهی

هر چیزی که می‌خوانید، اطلاعات جدیدی به اندوخته‌های قبلی خود اضافه می‌کنید. این اطلاعات، هر چند کوچک، مطمئنا روزی به کارتان می‌آیند. هرچه دانش و آگاهی بیشتری داشته باشید، برای غلبه بر چالش‌های زندگی آماده‌تر خواهید بود.

خودتان را در شرایط سختی تصور کنید. فراموش نکنید هر چیزی که دارید از قبیل پول، کار و حتی سلامتی ممکن است روزی از دست‌تان برود، اما دانش و آگاهی و مهارت‌های شماست که همواره با شما می‌ماند.

تماس با ایزی‌پی

مواد خام مورد استفاده برای تولید کتاب

کتاب ها از انواع مختلف کاغذهای روکش دار و بدون روکش ساخته می شوند که از نظر وزن و اندازه متفاوت هستند. علاوه بر این، ممکن است از جوهرهای رنگی مختلف استفاده شود. همچنین، در حالی که جلد پشت و روی کتاب به طور کلی از یک کاغذ سنگین تر ساخته می شود، از نظر وزن نیز متفاوت خواهند بود.

انواع کتاب

تمام کتاب‌ها را می‌شود به دو دسته تقسیم بندی کرد: داستانی و غیر داستانی. این دو مورد به زیر گروه‌هایی طبقه بندی می‌شوند که به آن‌ها ژانر می‌گوییم.

کتاب‌های داستانی، قصه‌های خیالی و ذهنی نویسنده و حاصل قدرت تخیل و خلاقیت او هستند و اتفاق‌ها در زندگی واقعی شکل نگرفته‌اند. کتاب‌های غیر داستانی، بر مبنای واقعیت نوشته شده‌اند. آن‌ها بر مبنای حقیقت و اطلاعات قابل دسترس نوشته شده‌اند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.