مجله ایزی‌پی
0

خرید پوشاک اعتباری از فروشگاههای بازارچه ایزی‌‌پی

خرید پوشاک ایزی‌پی
بازدید 845

هیچ تغییر بزرگی وجود ندارد که استایل شما را به صورت ناگهانی بهبود بخشد. تنها تغییرات کوچک در طول زمان چنین قدرتی دارد. عادت ‌ها بهترین اثر را دارند.ایزی‌پی با همکاری فروشگاههای معتبر در حوزه پوشاک مانند مدیسه،بانی‌مد،گراد و … اقدام به راه اندازی طرح خرید اعتباری پوشاک و اعتبار اقساطی کرده است.

زمانی که عادت ‌ها را برای هر روز بهتر لباس پوشیدن و شیک بودن به کار می‌گیرید در واقع از قدرتمندترین ابزار انسانی بهره می‌برید.

تغییرات کوچکی که هر روز انجام می‌دهید، شما را تبدیل به فردی شیک ‌پوش‌تر و خوش لباس‌تر می‌کند.

یکی از عادت های مهم مراقبت از کفش‌ها می‌باشد. کفش‌ها را تمیز کنید، و اگر نیاز به واکس دارند، واکس بزنید و برق بیندازید. برس و وسایل لازم برای این کار را تهیه کنید. وسایل مربوط به تمیز کردن، واکس زدن و برق انداختن کفش را درون یک جعبه قرار دهید. داشتن این مجموعه قطعا شما را تشویق به استفاده خواهد کرد.

هر روز کفش‌ها را با یک پارچه نرم تمیز کنید و هفته‌ای یک بار واکس بزنید.

واکس زدن کفش مانع از نفوذ گرد و غبار به چرم کفش می‌گردد. با واکس زدن از چرم کفش محافظت می‌کنید.

وقتی کفش‌های خوبی دارید و از آن‌ها به خوبی مراقبت می‌کنید، در طول زمان تاثیر خود را نشان می‌دهد.

بازارچه ایزی‌پی

عادت کنید از لباس‌های خود به خوبی مراقبت کنید. به عنوان مثال اگر دکمه لباس شما جدا شده است، دوختن آن را به تعویق نیندازید. در اولین فرصت آن را بدوزید.

کت‌های خود را پس از پوشیدن برس بکشید.

لباس‌های روز بعد خود را شب قبل مشخص کنید.

برای اصلاح مو برنامه منظم داشته باشید.

نکته طلایی:

هر روز خود را ملزم به رعایت مواردی کنید که شما را به مرور شیک ‌پوش‌تر و خوش‌ لباس‌تر می‌سازد. بعد از مدتی شما به فرد خوش لباسی تبدیل می‌شوید که نیاز به تلاش ویژه‌ای برای شک بودن ندارد.

تمامی هموطنان عزیز میتوانند با مراجعه به اپلیکیشن ایزی‌پی و ایجاد پرونده اعتباری و یا اقساطی در این طرح بزرگ شرکت کرده و خرید های متنوعی را تجربه کنند

ورود به اپلیکیشن ایزی‌پی

چهار رنگ جذابی که با هر نوع رنگ پوست هماهنگی دارد و شما را زیباتر می‌کند!

رنگ بادمجانی

بعضی از رنگ‌ها هستند که به همه افراد می‌آیند؛ بدون توجه به رنگ پوست یا مو. بادمجانی یکی از این رنگ‌ها است. این رنگ جزء رنگ‌های وسط در چرخه رنگ‌ها است؛ یعنی نه خیلی گرم است و نه خیلی سرد ، به همین دلیل روی انواع رنگ پوست تاثیر زیبایی ایجاد می‌کند. این رنگ بسیار تطبیق‌پذیر است و تقریبا مانند رنگ مشکی، قهوه‌ای و یا سرمه‌ای عمل می‌کند و با طیف زیادی از رنگ‌ها هماهنگ می‌شود.

رنگ قرمز

قرمز به همه رنگ پوست می‌آید؛ به این دلیل که در مرکز طیف رنگ‌ها قرار دارد جایی بین رنگ خنک آلبالویی و رنگ گرم قرمز گوجه‌ای. زمانی که شک دارید چه رنگ لباسی بپوشید، رنگ قرمز را انتخاب کنید. این رنگ نه تنها جلوه متمایزی به شما می‌بخشد بلکه یک حس برتری نسبت به دیگران در شما ایجاد می‌کند. نتایج مطالعه‌ای در یکی از دانشگاه‌های انگلستان نشان می‌دهد ورزشکارانی که در مسابقات قرمز می‌پوشند، نسبت به کسانی که از رنگ‌های دیگر استفاده می‌کنند، احتمال برنده شدنشان بیشتر است.

رنگ کله غازی

یکی دیگر از رنگ‌هایی که به هر پوستی می‌آید کله‌غازی است. این رنگ تطبیق پذیرتر از رنگ روشن و تابستانی فیروزه‌ای است و در فصل پاییز و زمستان می‌توانید به راحتی آن را  با مشکی، طوسی و دیگر رنگ‌های خنثی بپوشید. به طور کلی رنگ‌هایی که در جهت‌های متضاد هم در چرخه رنگ قرار گرفته‌اند، اثر یکدیگر را تکمیل می‌کنند مانند رنگ‌های قرمز و سبز در توت فرنگی که اثر یکدیگر را افزایش می‌دهند. به همین دلیل تعجب آور نیست که رنگ کله‌غازی که متضاد رنگ صورتی در چرخه رنگ می‌باشد روی پوست اثر زیبایی ایجاد می کند.

رنگ صورتی ملایم

رنگ دیگری که به همه افراد با رنگ پوست‌های متفاوت می‌آید، صورتی ملایم است. این رنگ در چرخه رنگ‌ها جایی بین صورتی روشن و گلبهی قرار دارد و بیشتر یک رنگ خنثی است تا یک رنگ پاستلی. این صورتی ملایم و لطیف، زمانی که در لباس بالاتنه استفاده می‌شود رنگ طبیعی پوست صورت را درخشان‌تر و زیباتر نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *