مجله ایزی‌پی
0

خرید ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560 قسطی با چک و سفته

ماشین ظرفشویی دوو
بازدید 1904

خرید انواع مدل های ماشین ظرفشویی دوو اقساطی اورجینال با گارانتی در مدل های 8نفره و 12 نفره و خرید اقساطی با چک و سفته بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با ثبت نام در اپلیکیشن ایزی‌پی فراهم شده است.تمامی هموطنان علاقمند میتوانند پس از طی مراحل اولیه نسبت به دریافت اعتبار اقساطی خود اقدام کرده و سبد کالای خود را برای خرید قسطی انواع ماشین ظرفشویی با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش تکمیل کنند.

معرفی :

ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560 از جدیدترین مدل ظرفشویی های با کیفیت تولید شده توسط شرکت دوو می باشد. بهبود کیفیت و عملکرد دستگاه و طراحی بهبود یافته از مشخصات این محصول به حساب می آید. این محصول توسط متخصصان شرکت دوو ساخته شده و تکمیل شده ی مدل قدیمی DWK-1560 می باشد. ظرفشویی 2560 دوو با ظرفیت بالا و از نظر شمارش 15 نفره می باشد و ایده آل برای خانواده های پر جمعیت به حساب می آید و شما را از استفاده چند باره از دستگاه بی نیاز می کند.

تماس با ایزی‌پی

این محصول نگرانی خریداران را جهت شستشوی تمیز ظروف چرب و بسیار کثیف با داشتن فناوری‌های Pre-Rinse و Intensive برطرف کرده است.

راهنمای پرداخت اقساط خرید ماشین ظرفشویی دوو

میزان صدای این ماشین ظرفشویی 49 دسیبل و شامل 6 برنامه شستشو است.   این محصول دارای رده مصرف انرژی A++ است و دارای 3 طبقه می باشد، که امکان تنظیم طبقه بالایی و شستشو ظروف بزرگ را برای شما فراهم می کند.

بازارچه ایزی‌پی

مشخصات :

برنامه شستشو با قرص

برنامه شستشو در ۶۰ دقیقه

برنامه شستشوی میوه و سبزیجات

دارای برنامه آبکشی اضافه

دارای دو بازوی آبپاش و یک آبفشان سقفی

دارای سبد سوم قاشق و چنگال

سیستم شستشوی سریع 34 دقیقه ای

سیستم عیب یاب هوشمند

سیستم هوشمند کنترل نشتی آب

شروع شستشو با تاخیر

شستشوی ظروف حساس شیشه ایی و چینی

قابلیت تغییر در جانمایی داخلی سبدها (Fold Spikes)

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد بالایی

دانلود ایزی‌پی از کافه بازار

برنامه شستشوی سریع ( 34 دقیقه ای) در ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560

برنامه شستشـوی سـریع ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560 این امکان را فراهم میسـازد تا ظروفی را که بصورت روزانـه مـورد اسـتفاده قـرار میگیرنـد و کثیفـی چندانـی ندارنـد، در زمـان کوتـاه یـک سـاعت شستشـو دهیـد. ایـن برنامـه، شستشـو در ماشین ظرفشویی ، را بـا نهایـت صرفـه جویـی در مصـرف آب و انـرژی انجـام خواهـد داد.

برنامه آبکشی پیش از شستشو- Pre-Rinse

زمانـی کـه بارگـزاری ظرف‌هـا کامـل نشـده و قصـد داریـد قبـل از شـروع شستشـو ظرف‌هـای دیگـری را بـه ماشـین ظرفشـویی اضافـه کنیـد بهتـر اسـت بـرای جلوگیـری از بـو گرفتـن ظرفهـا و یـا خشـک شــدن کثیفــی روی آنهــا، از برنامــه خیســاندن ظــروف اســتفاده کنیــد.

ایــن برنامــه، خیســاندن ظرف‌هــا را در 11 دقیقــه بــا اســتفاده از آب ســرد انجــام خواهــد داد.

در ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560 برای سهولت شستشو و آبکشی، دو بازوی آبپاش و یک آبفشان سقفی تعبیه شده است. این محصول مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند است. بعلاوه، این ماشین ظرفشویی دارای سنسور اتوماتیک و هوشمند برای کنترل نشتی آب نیز می¬باشد. شما قادر خواهید بود که ارتفاع سبدها را تنظیم کنید. صفحه نمایش موجود در این ماشین ظرفشویی کار با آن را راحت¬تر می¬کند.

کمپانی دوو سعی کرده در ساخت و طراحی ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560 به گونه¬ای عمل کند که این محصول در مقایسه با مدل قبلی عملکردی مطلوب¬تر داشته باشد. در طراحی موتور این محصول از هیچ نوع تسمه¬ای استفاده نشده است، به همین دلیل مشکلات ناشی از خرابی یا تعویض تسمه کاملا برطرف شده است. علاوه بر این، برنامه¬ای در این دستگاه قرار داده شده که کاربران می¬توانند با استفاده از آن میوه¬ها و سبزیجات خود را نیز به آسانی بشویند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *