مجله ایزی‌پی
0

خرید دکوراسیون منزل اقساطی

دکوراسیون اقساطی
بازدید 622

دکوراسیون و چیدمان خانه و منزل در دهه های گذشته بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. دیزاین منزل در سال‌های مختلف با تغییر رویه و سبک روبرو بوده است. از سبک معاصر گرفته تا سبک مدرن هر مدل ویژگی خود را دارد. در دکوراسیون منزل سلیقه افراد نیز دخیل است. ترکیب رنگ در چیدمان منزل بسیار مهم است.

ایزی پی با همکاری مجموعه های معتبر مانند کافه یراق، اسلیپ هوم، باکس ماکس و … اقدام به راه اندازی طرح فروش اقساطی و اعتباری دکوراسیون منزل کرده است.در این طرح کاربران میتوانند با ثبت نام در اپلیکیشن ایزی پی روند اخذ تسهیلات را طی کنند.

هماهنگی رنگ‌ها با یکدیگر می‌تواند آرامش را به فضا و محیط خانه بیاورد. آرامشی که بر کیفیت زندگی انسان نیز تاثیر گذار است. البته در چیدمان منزل میزان بودجه اختصاصی به این امر نیز مهم است. پول حرف اول و آخر را در مسیر دکوراسیون می‌زند. هر چقدر میزان پول بیشتر باشد دست طراح برای طراحی و چیدمان بهتر بازتر است.

این جمله به این معنی نیست که اگر شخصی که پول زیادی ندارد نمی‌تواند طراحی مناسبی داشته باشد. با پول کم هم می‌توان چیدمان درستی برای منزل داشت اما باید این نکته را در نظر گرفت که گستره انتخابی کاهش پیدا می‌کند.

خرید اقساطی ایزی‌پی

ترکیب رنگها در دکوراسیون منزل

در سال‌های اخیر استفاده از رنگ‌های خنثی دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است. رنگ‌هایی وجود دارد که به طور خاص نمی‌توان به عنوان رنگ خنثی در نظرشان گرفت اما کماکان به راحتی می‌توانند در یکدیگر ترکیب شوند. رنگ آبی و سبز به عنوان رنگ طبیعی به کرات استفاده می‌شوند. البته این دو رنگ به راحتی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌شوند و به چیدمان منزل زیبایی خاصی می‌دهند.

استفاده از کمدهای همه کاره

شما در هر حال به فضایی برای گذاشتن کتاب‌ها و تلویزیون یا کشوهایی برای لباس‌ها نیاز دارید. سعی کنید کمدی طراحی کنید که نه تنها این فضاها را در اختیارتان قرار بدهد، بلکه سقف آن حکم تخت‌خواب را داشته باشد.

مبلمانی با ارتفاع کم

هرچقدر مبلمان شما بلندتر باشند، فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهند. بهتر است از مبلمانی استفاده کنید که کمترین ارتفاع استاندارد را دارند. چنین وسایلی در عین حال که راحت هستند فضا را هم بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

بازارچه ایزی‌پی

شمع یکی از راهکارهای ارزان برای تغییر چیدمان منزل

شمع وسیله‌ای تزئینی است که خود شما می‌توانید با گذراندن چند دوره حضوری یا اینترنتی نسبت به چگونگی ساخت آن آگاه شوید. یکی از روش های ارزان برای تغییر دکور منزل انتخاب گوشه‌ای از خانه برای چیدن شمع های مختلف است.

فروش لوازم تزیینی منزل

لوازم تزیینی بخش مهم دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار ما شامل میشود،انتخاب یک لوستر و یا آباژور مدرن و زیبا و قیمت مناسب قطعا میتواند فضای بصری جذابی به محیط اطراف خود ببخشد. انواع لوازم تزیینی منزل و محصولات متنوعی شامل انواع وسایل دکوری و تزیینی قیمت مناسب سعی در براورده کردن نیاز شما همراهان عزیز دارد تا راحت و طبق سلیقه خود محیط زندگی خود را زیباتر کنید و این افتخار بزرگی است اگر بتوانیم در این امر نقش هرچند کوچکی ایفا کنیم.

راه کارهای ارزان برای دکوراسیون منزل

اضافه کردن گل و گلدان به چیدمان منزل یکی از راهکارهایی ارزان برای تغییر دکور منزل

از مبلمان منزل به گونه‌ای دیگر استفاده مجدد کنید

با کمک گرفتن از پارچه‌های تزئینی دکور منزل را تغییر دهید

تعویض درهای کابینت آشپزخانه یکی از راه‌های ارزان برای تغییر دکوراسیون

کمک گرفتن از قفسه دیواری برای تغییر ارزان در دکوراسیون اتاق خواب

مرتب کردن اتاق با جعبه‌های تزئینی

گذاشتن قاب عکس روی دیوار یکی از راه‌های ارزان دکور منزل

تعمیر دوباره صندلی ناهارخوری برای تغییر دکور منزل

شمع یکی از راهکارهای ارزان برای تغییر چیدمان منزل

تغییر تجهیزات جانبی حمام

از وسایل هنری برای تغییر دکوراسیون منزل کمک بگیرید

تغییر چیدمان دکور منزل راهی ارزان برای دکوراسیونی جدید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.