مجله ایزی‌پی
0

خرید عینک آفتابی اقساطی با چک وسفته

عینک آفتابی -ایزی پی
بازدید 518

خرید اقساطی انواع مدل های عینک های برند و ارجینال وودن_آر و دیجی کالا با چک و سفته بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با ثبت نام در اپلیکیشن ایزی‌پی فراهم شده است.تمامی هموطنان علاقمند میتوانند پس از طی مراحل اولیه نسبت به دریافت اعتبار اقساطی خود اقدام کرده و سبد کالای خود را برای خرید قسطی انواع عینک تکمیل کنند.

در دنیای امروز، عینک علاوه بر دلایلی مثل ضعیفی چشم و آستیگماتیسم و … برای پیشگیری از آسیب­های احتمالی به عدسی و شبکیه چشم از جمله آب مروارید و پیر چشمی نیز استفاده می­شود. بدلیل مضر بودن نور خورشید کودکان، علاوه بر بزرگسالان نیاز به استفاده از عینک آفتابی دارند. وجود اشعه مضر Uv (ماورابنفش) در نور خورشید ما را وادار به استفاده از عینک آفتابی در هوای ابری میکند. لذا توصیه میشود در زمان نور کم خورشید نیز از عینک آفتابی مناسب استفاده کنید.

عینک­های طبی آفتابی مناسب افرادی است که چشمان ضعیفی دارند و نمیخواهند بیرون از خانه دو عینک به همراه خود داشته باشند. بدین صورت است که عینک آفتابی عدسی طبی دارد یا در عینک طبی عدسی فوتوکرومیک استفاده شده است.

دانلود اپلیکیشن ایزی پی

عینک­های آفتابی پولارایز درواقع بدلیل وجود لایه شیمیایی که روی عدسی را پوشانده، نورهای افقی را جذب میکند و در واقع بازتاب نور را میشکند. عینک­های آفتابی رنگی ساده بدون پولارایز نمیتوانند نورهای مخرب که برای چشم مضر هستند را کاهش دهند. پولارایز با حذف نورهای هم جهت از چشم محافظت میکند. یکی از راه­های تست وجود لایه پولارایز در عینک، این است که پشت و رو عدسی عینک بصورت آینه­ای نیست و دید در آن تفاوتی ندارد.

راهنمای خرید اعتباری و دریافت اعتبار

عینک­های UV صد درصد علاوه بر محافظت از چشم از پوست اطراف چشم نیز محافظت میکنند. بهترین نوع عینک آن است که علاوه بر پولارایز UV100% نیز داشته باشند.

شما بر اساس نیاز خود میتوانید یکی از انواع عینک های آفتابی را انتخاب کنید. بلوک کننده نور آبی، ضد انعکاس، آیینه­ای، فتوکرومیک، سایه روشن، کمربندی و ضد ضربه که در زیر به معرفی برخی از آنها پرداخته­ایم.

عینک با پوشش آیینه­ای: شیشه­ی عینک با پوشش آیینه­ای برای افراد با رنگ چشم روشن مناسب است و نور کمی را به چشمها وارد میکند.

خرید عینک با اعتبار از بازارچه ایزی پی

عینک مسدود کننده­ی نور آبی: عینک مسدود کننده­ی نور آبی معمولا شیشه کهربایی رنگ دارد. بدلیل اینکه نور آبی به عملکرد هورمون خواب آسیب میزند کسانی که از عینک مسدود کننده­ی نور آبی استفاده میکنند در شب بهتر میخوابند.

عینک فوتوکرومیک: این نوع عینک در محیط بسته (محیط خانه) روشن است تنها جلوی نور خورشید تیره میشود و بصورت صد در صد جلوی اشعه UV را میگیرد.

عینک با لنز زرد: این نوع عینک مناسب استفاده در نور کم یا هوای مه­آلود است. عینک با لنز زرد مناسب ورزشکارانی از قبیل بدمینتون، اسکی، دوچرخه سواری، بسکتبال، تنیس است.

راهنمای پرداخت اقساط

عینک با عدسی سبز: این نوع عینک کمی وضوح رنگ را بالا میبرد و حتما قبل از خرید به این نکته توجه کنید.

برخی از انواع عینک آفتابی:

عینک آفتابی خلبانی

عینک آفتابی پروانه­ای

عینک آفتابی گرد

عینک آفتابی کلاب مستر

عینک آفتابی ویفری

عینک آفتابی گربه­ای

عینک آفتابی مربعی

عینک آفتابی مستطیلی

عینک آفتابی بیضی

با توجه به اینکه رنگ فریم باید با رنگ پوست و لباسی که اغلب به تن دارید متناسب باشد، نوع و فرم انتخابی عینک نیز باید متناسب با حالت و فرم صورت شما باشد. حتما در انتخاب عینک مناسب فرم صورت شما دقت لازم را بکار برید. مثلا برای صورت­های گرد عینک­های با فریم زاویه دار و باریک مناسب­تر است و صورت را باریکتر نشان میدهد. همچنین عینک­های مربعی که پهنای بیشتری نسبت به ارتفاعشان دارند، مناسب افرادی با صورت گرد هستند. توجه کنید که پهنای عینک باید به اندازه­ی پهنای صورت شما باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.