مجله ایزی‌پی
0

خرید شارژ همراه اول

شارژ همراه اول
بازدید 120

بیش از دو دهه است که همراه اول، همراه ماست! اپراتوری که در طول این مدت خدمات خود را متنوع‌تر و به‌روزتر کرده است. در همین راستا روش‌های مختلفی برای خرید شارژ همراه اول وجود دارد که قصد داریم به معرفی و بررسی آن‌ها بپردازیم؛ روش‌هایی مانند خرید آنلاین شارژ همراه اول، خرید شارژ از اپلیکیشن همراه من، خرید شارژ از طریق کدهای دستوری، خرید شارژ همراه اول به صورت حضوری و … در این مطلب انواع روش‌های خرید شارژ همراه را بررسی و انتخاب بهترین روش را به شما معرفی می‌کنیم. با مجله‌ی ایزی‌پی همراه باشید.

خرید شارژ همراه اول

خرید شارژ همراه اول با استفاده از کد دستوری

شما می‌توانید با استفاده از کد دستوری *۱*۱*۱#  از شارژ عادی و همچنین از طریق کد دستوری *۱*۱*۲# از شارژ فوق‌العاده استفاده کنید. این دو روش برای خرید شارژهای تعیین‌شده توسط همراه اول که شامل شارژهای ۵٫۰۰۰ تومانی، ۱۰٫۰۰۰ تومانی، ۲۰٫۰۰۰ تومانی، ۵۰٫۰۰۰ تومانی و ۱۰۰٫۰۰۰ تومانی است. برای خرید شارژ در مبلغ دلخواه می‌توانید با شماره گیری *۱*۱*۳# شارژ دلخواه خود را به راحتی خریداری کنید؛ توجه کنید که مبلغ شارژ دلخواه می‌بایست حداقل ۱۰۰۰ تومان و مضربی از ۱۰۰ تومان باشد.

خرید شارژ فوق‌العاده همراه اول

در این طرح همراه اول که بسیار اقتصادی و به‌صرفه است، شما می‌توانید علاوه بر مبلغ اصلی، شارژ هدیه نیز دریافت کنید. این طرح ویژه تمامی مشترکین اعتباری همراه اول است. در این روش شما می‌توانید به ۵ روش با مبلغ و بازه‌ زمانی محدود شارژ فوق‌العاده همراه اول را دریافت کنید. شارژ فوق‌العاده ۵۰۰۰ تومانی که ۵۰۰ تومان شارژ هدیه دارد و به مدت ۵ روز قابل استفاده است؛ شارژ فوق‌العاده ۱۰٫۰۰۰ تومانی که ۱۵۰۰ تومان هدیه دارد و به مدت ۷ روز قابل استفاده است؛ شارژ فوق‌العاده ۲۰٫۰۰۰ تومانی که ۵۰۰۰ تومان شارژ هدیه دارد و به‌مدت ۱۵ روز قابل استفاده است؛ شارژ فوق‌العاده ۵۰٫۰۰۰ تومانی که ۱۵٫۰۰۰ تومان شارژه هدیه دارد و به مدت ۲۰ روز قابل است و همچنین شارژ فوق‌العاده ۱۰۰٫۰۰۰ تومانی که ۳۵‌٫۰۰۰ تومان شارژه هدیه دارد و به مدت ۳۰ روز قابل استفاده است. لازم به‌ذکر است مدت اعتبار شامل میزان کل شارژ (شارژ اصلی و شارژ هدیه) است.

خرید و استفاده از کارت شارژ همراه اول

اگر تمایل داشته باشید به روش سنتی سیم‌کارت همراه اول خود را شارژ کنید، می‌توانید از طریق خرید حضوری و غیرحضوری، اعتبار خود را افزایش دهید. برای خرید حضوری می‌توانید از طریق دستگاه خودپرداز بانک‌ها و POS فروشگاه‌ها یا از طریق نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز كارت شارژ و همچنین از طریق ق دستگاه‌های وب كیوسك نصب شده در اماكن عمومی پرتردد اقدام کنید. برای خرید غیرحضوری شارژ یکی از روش‌هایی که احتمالا نمی‌دانید، استفاده از سیستم پاسخگوی خودکار (IVR) است؛ شما می‌توانید از طریق سیم کارت اعتباری خود با شماره ۴۴۴ تماس و از باقیمانده اعتبار تلفن همراه خود اطلاع پیدا کنید. حال با استفاده از رمز شارژ دریافتی، دستور زیر را در گوشی وارد نمائید:

Send یا Ok یا دكمه سبز # شماره رمز شارژ # *140*

سرویس شارژ خودکار همراه اول

این سرویس با همکاری همراه اول و بانک‌های طرف قرارداد (ملت و ملی) راه اندازی شده است. متقاضیان این سرویس از طریق یکی از درگاه‌های بانکی نظیر اینترنت بانک، موبایل بانک و… به بانک این اجازه را می‌دهند که قبل از اتمام شارژ نسبت به کسر مبلغ شارژ از حساب بانکی و افزایش اعتبار سیم‌کارت‌شان اقدام نماید. این سرویس تنها برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول قابل استفاده است و اعتباری‌ها می‌توانند با استفاده از این سرویس همیشه شارژ بوده و بدون دغدغه تمام شدن شارژ از سیم کارت اعتباری خود استفاده کنند. این سرویس به‌ویژه برای والدینی که می‌خواهد همیشه سیم‌کارت عزیزان‌شان شارژ باشد و همچنین صاحبان کسب‌وکاری که به هر دلیل می‌خواهند بخشی یا همه شارژ پرسنل زیرمجموعه خود را تامین کنند، می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

سرویس انتقال اعتبار همراه اول

تمامی مشترکین اعتباری همراه اول علاوه بر روش‌های ذکرشده می‌توانند از این سرویس برای دریافت شارژ یا افزایش شارژ خود استفاده کنند. با استفاده از این سرویس می‌توانید در زمانی بسیار کوتاه از خطوط دائمی یا اعتباری به خط اعتباری خود شارژ یا اعتبار منتقل کنید. مبلغ منتقل شده در این سرویس در پایان دوره بر روی قبض مشترک دائمی لحاظ و یا در لحظه انتقال از حساب مشترک اعتباری انتقال‌دهنده کسر می‌شود. شما می‌توانید با اتصال به سامانه پیامکی به شماره ۸۹۱۱ از این سرویس بهره‌مند شوید. کافی‌ست با ارسال یک پیامک خالی به شماره ۸۹۱۱ یک پیامک راهنما در خصوص نحوه‌ی استفاده از این سرویس دریافت کنید. لازم به‌ذکر است هزینه هر انتقال اعتبار ۴۰ تومان به‌علاوه ۹% مالیات بر ارزش افزوده است.

پیامک انتقال را به صورت زیر نمونه از چپ به راست بنویسید:

مبلغ انتقال(به ریال) *شماره مقصد(با پیش شماره)

۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹*۱۰۰۰۰

خرید شارژ آنلاین همراه اول با تخفیف

ایزی‌پی یکی از قدیمی‌ترین پلتفرم‌ها در حوزه‌ی خدمات مالی و اعتباری مبتنی‌ بر کیف پول الکترونیکی و پرداخت‌های نوین، این امکان را به کاربران خود داده تا بتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن و البته با تخفیف ویژه، خرید آنلاین شارژ همراه اول را تجربه کنند؛ کافی‌ست وارد اپلیکیشن ایزی‌پی شده و وارد قسمت خرید شارژ موبایل شوید؛ سپس با ورود شماره موبایل خود و انتخاب شار عادی یا شگفت‌انگیز، مبلغ شارژ را مشخص کرده و وارد مرحله‌ی بعد شوید. حال می‌توانید با انتخاب یکی از روش‌های پرداخت که شامل کیف پول، کارت بانکی، تسهیلات اقساطی و اعتباری است، پرداخت خود را کامل کنید. 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.