مجله ایزی‌پی
0

بسته اینترنت رایتل

خرید آنلاین بسته رایتل
بازدید 3576

در سال‌های اخیر اپراتور رایتل با ارائه‌ی خدمات متنوع توانسته کاربران بسیاری در سراسر کشور داشته باشد. رایتل با دو سرعت پایه و حرفه‌ای برای کاربران دائمی و اعتباری خود، انواع بسته‌های اینترنت، مکالمه، ترکیبی را ارائه می‌دهد. از آن‌جایی که حجم، زمان و قیمت بسته‌های رایتل بسیار متنوع است، در این مطلب قصد داریم با بررسی انواع بسته‌های اینترنت، مکالمه، بسته‌های ترکیبی و … بهترین راه خرید آنلاین بسته رایتل را بررسی کنیم. با مجله‌ ایزی‌پی همراه باشید.

خرید نامحدود بسته رایتل

انواع بسته‌های رایتل

به‌طور کلی بسته‌های رایتل شامل بسته‌های اینترنت، مکالمه و پیامک هستند. این بسته‌ها شامل موارد زیر است:

۱. بسته اینترنت

۲. بسته اینترنت نامحدود

۳. بسته بی‌نهایت

۴. بسته رایتا

۵. بسته دکا

۶. بسته مکالمه

۷. بسته پیامک

در ادامه جزئیات و روش خرید هر بسته و همچنین مزایای هر کدام را بررسی خواهیم کرد.

بسته اینترنت رایتل

این بسته‌ها که برای مشترکین دائمی، اعتباری و سیم‌کارت دیتای رایتل قابل استفاده است، در بازه‌های زمانی ۱ روزه، ۳ روزه، ۷ روزه، ۱۵ روزه، ماهانه، ۲ ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه و یک‌ساله ارائه می‌شوند. حجم ترافیک این بسته‌ها نیز بسیار متنوع است؛ حجم‌های ارائه شده در بسته‌های رایتل از ۵۰ مگابایت روزانه شروع و به ۱۰۰ گیگابایت اینترنت سالانه نیز می‌رسد. اما جذاب‌ترین بسته‌ی اینترنت ارائه‌شده توسط رایتل، بسته‌های نامحدود هستند. این بسته‌ها که در بازه‌‌های زمانی، نیم ساعته، سه ساعته و ۷ روزه هستند، در قیمت‌های ۳۵۰۰، ۱۲۰۰۰ و ۵۰٫۰۰۰ تومان ارائه می‌شوند. کاربران تمامی سیم‌کارت‌های دائمی، اعتباری و دیتا می‌توانند از این بسته نامحدود در تمام ساعات شبانه‌روز استفاده‌ کنند.

بسته بی‌نهایت رایتل 

این بسته که یکی از جذاب‌ترین بسته‌های رایتل است، بسته‌ای ترکیبی برای کسانی‌ست که استفاده بیشتری از اینترنت همراه، مکالمه، پیامک و سایر خدمات ارتباطی دارند. این بسته‌ها که بسیار مقرون به‌صرفه هستند، شامل دو نوع بسته بی‌نهایت و بی‌نهایت پلاس هستند. بسته‌ی بی‌نهایت خدمات مکالمه نامحدود درون‌شبکه تا ۱۰٫۰۰۰ دقیقه، پیامک نامحدود درون‌شبکه تا ۱۰٫۰۰۰  عدد، ۵۰۰ دقیقه مکالمه و ۵۰۰ پیامک برون شبکه و 

۱۰ گیگابایت اینترنت + ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه (در ساعات افت مصرف) را در بازه‌ی زمانی ۳۰ روز ارائه می‌دهد. مزایای بسته بی‌نهایت پلاس، علاوه بر اینترنت ۳۰ گیگابایتی، امکان مکالمه و پیامک نامحدود درون شبکه و برون شبکه تا ۱۰٫۰۰۰  و ۱۰٫۰۰۰ پیامک را به شما می‌دهد.

بسته رایتا رایتل

بسته رایتا از مقرون‌ به‌صرفه‌ترین بسته‌های رایتل است. این بسته مناسب با الگوی مصرف شما در ماه ارائه می‌شود و بسته‌ای ترکیبی شامل اینترنت داخلی و خارجی، مکالمه درون و برون شبکه و پیامک درون و برون‌ شبکه‌ای است. بسته‌ی رایتا در ۷ نوع با نام‌های رایتا ۱، رایتا ۲، رایتا ۳، رایتا ۵، رایتا ۷، رایتا ۱۰ و رایتا ۱۵ در حجم‌های مختلف ارائه می‌شود. لازم به‌ذکر است نام این بسته‌ها بر اساس حجم اینترنت ارائه‌شده نام‌گذاری شده است. تمامی کاربران سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری رایتل می‌توانند بسته ترکیبی رایتا را با توجه به نیاز و بودجه خود خریداری کنند.

بسته دکا رایتل

اقتصادی‌ترین بسته رایتل بسته دکا است که در چهار نوع دکا، دکاگپ، دکاتک و دکا بی‌نهایت ارائه می‌شود. این بسته‌ها بر اساس نیازهای ارتباطی و میزان مصرف مشترکین دائمی و اعتباری رایتل طراحی شده است. با استفاده از بسته‌ها می‌توانید مکالمه و پیامک نامحدود درون‌ و برون شبکه داشته باشید و بر اساس نیاز به اینترنت همراه و مکالمات و پیامک‌ها، با بسته‌ ترکیبی خانواده دکا هزینه‌های خود را مدیریت کنید. لازم به‌ذکر است تنها دو بسته دکاتک و دکا بی‌نهایت شامل بسته‌های اینترنت هستند و دو بسته‌ی دکا و دکاگپ فقط بسته‌های مکالمه و پیامکی هستند.

بسته مکالمه رایتل

اگر شما هم جزء کسانی هستید که بیشترین استفاده از خدمات ارتباطی را از مکالمه با سیم‌کارت رایتل دارید، می‌توانید تنها با صرف هزینه‌ی ۱۷ هزار تومان در ماه، تا ۵۰۰ دقیقه یعنی چیزی نزدیک به ۹ ساعت مکالمه درون و برو شبکه‌ای داشته باشید. با خرید بسته مکالمه رایتل می‌توانید در هزینه‌های ماهانه خود تا حد بسیار زیادی صرفه‌جویی کرده و به‌صورت نامحدود هم از تماس‌های برون‌شبکه‌ای و هم درون‌شبکه‌ای رایتل استفاده کنید.

بسته پیامک رایتل

اگر زیاد اهل پیامک زدن هستید، بسته‌های پیامک رایتل بهترین انتخاب برای شما هستند. این بسته‌ها که در سه نوع بسته پیامکی اعتباری، دائمی و دیتا هستند، در ۶ دسته‌بندی ارائه می‌شوند؛ ۱۰۰ پیامک فارسی، ۱۰۰ پیامک انگلیسی، ۲۰۰ پیامک فارسی-انگلیسی، ۵۰۰ پیامک فارسی، ۵۰۰ پیامک انگلیسی و ۵۰۰ پیامک فارسی-انگلیسی در بازه قیمتی ۹۰۰ تا ۶۵۰۰ تومان در این دسته‌بندی قرار دارند.

بهترین روش خرید آنلاین بسته رایتل با تخفیف

ایزی‌پی یکی از قدیمی‌ترین پلتفرم‌ها در حوزه‌ی خدمات مالی و اعتباری مبتنی‌ بر کیف پول الکترونیکی و پرداخت‌های نوین، این امکان را به کاربران خود داده تا بتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن و البته با تخفیف ویژه خرید آنلاین بسته رایتل را تجربه کنند؛ کافی‌ست وارد اپلیکیشن ایزی‌پی شده و از وارد قسمت خرید بسته شوید؛ سپس با ورود شماره موبایل خود و انتخاب نوع سیم‌کارت‌تان (اعتباری، دائمی و دیتا) وارد مرحله‌ی بعد شوید. پس از آن می‌توانید از لیست کامل بسته‌های رایتل و مشاهده‌ی قیمت، حجم و بازه‌ی زمانی، بسته‌ی دلخواه خود را انتخاب کنید. حال می‌توانید با انتخاب یکی از روش‌های پرداخت که شامل کیف پول، کارت بانکی، تسهیلات اقساطی و اعتباری است، پرداخت خود را کامل کنید. 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *