مجله ایزی‌پی
0

زیبایی دندان با شرایط پرداخت اقساطی

دندانپزشکی اقساطی
بازدید 1905

دندان‌پزشکی اقساطی با توجه به هزینه‌های بالای زیبایی و درمانی دندان‌پزشکی و عدم وجود پوشش بیمه‌ای مناسب در این شاخه، برای بسیاری از مردم شرایطی مطلوب و ایده‌آل محسوب می‌شود. چرا که درصورت امکان پرداخت اقساطی هزینه‌های دندان‌پزشکی، بیش‌تر مردم می‌توانند در موعد مناسب اقدام به درمان آسیب‌های دهان و دندان خود کنند. و یا تصمیم به انجام اقدامات زیبایی روی دندان‌های‌شان بگیرند.

در ادامه با ایزی‌پی همراه باشید تا با هزینه‌های دندان‌پزشکی و شرایط اقساطی پرداخت آن آشنا شوید. علاوه بر این، با استفاده از خدمات ایزی‌پی، امکان پرداخت قسطی هزینه انواع جراحی، پرداخت قسطی هزینه ارتودنسی، پرداخت قسطی هزینه‌های دندان‌پزشکی و سایر خدمات فراهم خواهد بود.

پرداخت هزینه‌های دندان‌پزشکی با چک

با توجه به بالا بودن هزینه‌های دندان‌پزشکی بیش‌تر بیمه‌ها خدمات درمانی متناسب با دندان‌ها ارائه نمی‌دهند. از طرفی بیش‌تر دکترها و کلینیک‌های دندانپزشکی نیز به صورت نقدی کار می‌کنند و از گرفتن چک‌های درازمدت امتناع می‌کنند.

از این رو در صورت بروز مشکل در پرداخت هزینه‌های دندان‌پزشکی خود اصلا نگران نباشید، مجموعه ایزی‌پی، جهت رضایت هموطنان عزیز، امکانات و تسهیلاتی برای پرداخت اقساطی خرید محصولات و خدماتی نظیر دندان‌پزشکی، زیبایی دندان، لمینت دندان و کلیه خدمات دندان‌پزشکی را در نظرگرفته است.

پرداخت دندانپزشکی اقساطی با استفاده از سایت ایزی‌پی

برای پرداخت هزینه دندانپزشکی اقساطی از طریق ایزی‌پی، ابتدا باید در اپلیکیشن با نشانی app.ezpay.ir ثبت‌نام کنید.

سپس به‌بخش تشکیل پرونده خود بروید و پس از ثبت‌نام و مشخص کردن تعداد اقساط و اعتبارسنجی جهت دریافت اعتبار اقساطی (تسهیلات) درخواست خود را ثبت کنید.

در مرحله‌ی بعد از فرایند خدمات دندانپزشکی اقساطی توسط ایزی‌پی باید، مدارک هویتی خود را جهت تایید کارشناسان ایزی‌پی ارسال نمایید. برای این‌کار باید تصویر یک برگ چک شخصی به نام صاحب پرونده را که مطابق با جمع تعداد اقساط ماهیانه صاحب پرونده است را در سامانه آپلود کنید. پس از دریافت چک، ایزی‌پی اعتبار مورد تقاضای شما را به حساب کیف پول اقساطی صاحب پرونده، واریز می‌کند.

یکی از مزیت‌های ایزی‌پی این است که برای دریافت اعتبار اقساطی (یا همان تسهیلات) نیازی به حضور فیزیکی نیست، تمامی کارها به صورت آنلاین قابل انجام است. علاوه بر آن نیازی به چک کارمندی و ضامن نیز نخواهد بود.

پس از دریافت اعتبار، به دندان‌پزشکی طرف قرار داد با ایزی‌پی مراجعه، و پس از انجام عملیات درمانی، با استفاده از بارکد نصب‌شده در کنار صندوق دندان‌پزشکی، اقدام به پرداخت هزینه‌ها نمایید.

جهت راهنمایی بیش‌تر می‌توانید با شماره تماس 02142580105 و یا شماره تماس 09386663140 در واتس‌اپ در تماس باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *