سیاست امنیت اطلاعات

لازم است سرویس ایزی پی به منظور کاهش کلاه‌برداری، از اعضا خود اطلاعات خودشان و اطلاعات حساب بانکی مورد استفاده در سرویس ایزی پی را درخواست کند. لازم است کاربران سرویس ایزی پی، اطلاعات درخواستی این سرویس را در اختیار ما قرار دهند.

با رضایت و موافقت با موارد سیاست امنیت اطلاعات، شما در حقیقت رضایت و موافقت خود را برای کمک به ما در پردازش اطلاعات شخصی خود، برای اجرای هرچه بهتر سیاست امنیت اطلاعات، اعلام کرده‌اید. این سیاست، امنیت اطلاعاتی که ما جمع‌آوری می‌کنیم را مشخص و نحوه استفاده از این اطلاعات را توضیح می‌دهد. ایزی پی، امنیت اطلاعات شخصی شما را به شدت محفوظ نگاه داشته و از اطلاعات شخصی شما فقط در رابطه با شرایط سیاست امنیت اطلاعات استفاده می‌کند. ما اطلاعات شخصی شما و یا لیستی از مشتریان خود را نه به شخص ثالثی می‌فروشیم و نه برای مدتی در اختیار کسی می‌گذاریم. هرچند ایزی پی در کشور جمهوری اسلامی ایران مدیریت می‌شود و تابع قوانین این کشور است، در برخی شرایط خاص و دریافت دستور از مراجع ذیصلاح لازم است تا اطلاعات مورد نیاز در اختیار مرجع ذیصلاح قرار داده شود. لازم است سیاست امنیت اطلاعات را هر چند وقت یکبار دوباره مرور کنید. این سیاست، بر روی همه سایت‌هایی که از سرویس ایزی پی استفاده می‌کنند، اجرا می‌شود. با پذیرفتن سیاست امنیت اطلاعات و پذیرفتن بخش موافقت سیاست امنیت اطلاعات در زمان عضویت، در حقیقت شما با آشکار شدن اطلاعات خود برای ما و استفاده ما از اطلاعات شخصی خود موافقت کرده‌اید و ما را برای انجام موارد ذکر شده در سیاست امنیت اطلاعات هدایت کرده‌اید.

تذکر تغییر اطلاعات

این سیاست‌ها ممکن است برخی اوقات به دلیل افزودن یک قابلیت جدید به سرویس ایزی پی و یا اجرای پیشنهادهای مشتریان، مورد تجدیدنظر شوند. ممکن است این سیاست‌ها را در هر زمانی با فرستادن نسخه جدیدی از آن روی وبسایت اصلاح کنیم. شرایط نسخه اصلاح شده‌ای که روی وبسایت قرار می‌دهیم در همان لحظه قابل اجرا است. همچنین اگر قصد تغییر سیاست امنیت اطلاعات فعلی را داشته باشیم، ۳۰ روز قبل از تغییر سیاست امنیت اطلاعات شما را توسط قرار دادن هشدارهایی روی صفحه از بروز رسانی سیاست امنیت اطلاعات سرویس خود با خبر می‌کنیم. بعد از قرار دادن این ۳۰ روز هشدار و آگهی در مورد تغییر، فرض می‌شود که شما با شرایط جدید سیاست امنیت اطلاعات موافق هستید. اگر با تغییرات ایجاد شده در سیاست امنیت اطلاعات مخالف باشید، میتوانید اکانت خود را هر زمان که مایل باشید، ببندید.

برخی از صفحات سایت ایزی پی، شامل لینک‌هایی می‌باشند که مربوط به سایت‌های دیگر است. این سایت‌ها شرایط سیاست امنیت اطلاعات خاص خود را دارند و ایزی پی مسئول عملکرد این سایت‌ها نیست. کاربرانی که اطلاعات خود را در این سایت‌های اشخاص ثالث ثبت می‌کنند باید شرایط امنیتی آنها را کامل مطالعه کرده و سپس نسبت به در اختیار قرار دادن اطلاعات شخصی و هویتی خود به آنها اقدام کنند.

تذکر ویژه به کودکان و نوجوانان

کودکان و نوجوانان (افراد زیر ۱۸ سال) مجاز به استفاده از سرویس ایزی پی و ثبت‌نام و ثبت اطلاعات خود در وبسایت ایزی پی نیستند.

اطلاعات مورد نیاز

اطلاعاتی که ما از شما جمع آوری میکنیم

برای باز کردن یک اکانت در اپلیکیشن ایزی پی، باید نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل را وارد کنید. در وارد کردن این اطلاعات دقت کنید چرا که ایزی پی اطلاعات وارد شده را بررسی و از صحت آنها اطمینان حاصل می‌کند. ممکن است ایزی پی از شما کپی مدارک هویتی (شامل کپی شناسنامه و کپی کارت ملی) را درخواست کند و یا با شماره تلفن شما تماس حاصل کند و یا کد تایید ۱۰ رقمی را به وسیله پست به آدرس شما ارسال کند

ممکن است ایزی پی از شما کپی کارت اعتباری یا مالی ثبت شده در سیستم را درخواست کند. این کار به منظور جلوگیری از استفاده از کارت‌های الکترونیکی سرقت شده در سیستم ایزی پی به کار می‌رود. این عملیات ممکن است برای تراکنش‌های ورودی و خروجی اجرا شود و چنانچه مالکیت کارت الکترونیکی انجام دهنده تراکنش ورودی برای ایزی پی احراز نشود وجه ورودی به سیستم را به کارت مبدا برگشت خواهد زد. همچنین ایزی پی برای دریافت وجه و افزایش اعتبار به صورت آنلاین شما را به صفحات وبسایت بانکها ارجاع می‌دهد.

لازم است سیاست امنیت اطلاعات بانکها توسط شما مطالعه شود. ما همچنین از شما می‌خواهیم که یک سوال امنیتی را وارد و به آن پاسخ دهید. این سوالات به هنگام درخواست کلمه عبور جدید (در هنگام فراموش کردن آن) لازم است و به این ترتیب هیچ کلاه‌برداری از حساب جاری شما انجام نخواهد شد. همچنین ما احتیاج به برخی اطلاعات تجاری یا هویتی از شما داریم (برای برخی تراکنش‌های مالی بالا توسط ایزی پی) که این اطلاعات به ما کمک می‌کند از سواستفاده‌های مالی جلوگیری شود و برخی قواین رعایت شود.

اطلاعات تراکنش ها

ممکن است زمانی که شما به کسی پول می‌فرستید و یا از کسی درخواست پول می‌کنید، ما سوال‌هایی از شما در مورد اطلاعات آن تراکنش بپرسیم؛ مثلا نوع تراکنش (خرید کالا، خرید سرویس و یا انتقال وجه ساده) و آدرس ایمیل و یا شماره تلفن شخص ثالث. همچنین وقتی شما برای مشتری دیگری از ایزی پی پول می‌فرستید ممکن است از شما برخی سوالات شخصی برای آن شخص ثالث پرسیده شود تا این تراکنش کامل شود. این اطلاعات همچنین ممکن است از جانب آن شخص برای ما نیز انتقال یابد و قابل دسترسی باشد.

ما این اطلاعات را برای تمامی تراکنش‌های شما در ایزی پی استفاده می‌کنیم و همچنین اطلاعات را به پروفایل‌تان اضافه می‌کنیم تا در تراکنش‌های آینده‌تان مورد استفاده قرار گیرد. ما آدرس اینترنتی (آی پی آدرس) و برخی اطلاعات هویتی کامپیوتر یا وسیله‌ای که با آن به اکانت ایزی پی خود وصل می‌شوید را جمع‌آوری می‌کنیم تا تراکنش‌های ممنوع و احتمالی را پیگیری کنیم.

اطلاعات شما از شخص ثالث

برای حفظ مشتریان خود از کلاه‌برداری‌های احتمالی ما اطلاعات شما را که در دست پردازنده‌های بانکی است را با اطلاعات شما تطبیق می‌دهیم. ما در برخی از شرایط و در صورتی که مقدار زیادی پول توسط ایزی پی دریافت یا ارسال می‌کنید، یک بررسی را درباره شما و تجارت شما انجام خواهیم داد.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید: دانلود