اخبار

شارژ کارت بلیت و خرید بلیت مترو با ایزی پی

با استفاده از ایزی پی، شهروندان میتوانند با وارد کردن شماره سریال کارت بلیت و با استفاده از اعتبار  کیف پول موجود درون اپلیکیشن، کارت بلیت خود را  به راحتی شارژ نموده  و در زمان خود صرفه جویی کنند.

برای این کار لازم است تا پس از انتخاب سرویس  “شارژ کارت بلیت” و وارد کردن شماره سریال کارت و فعال کردن آن، ضمن حصول اطمینان از موجودی کافی کیف پول،  به یکی از دستگاههای شارژ خودکار ایزی پی واقع در ایستگاههای مترو، بی ارتی و کیوسک های ایزی پی  مراجعه و پس از انتخاب گزینه” ایزای پی ” کارت را مقابل محل مروبطه قرار دهید  و اندکی تامل نموده تا کارت بلیت  شارژ گردد.
ضمنا در صورت مستعمل شدت کارت بلیت ها یا پاک شدن سریال درج شده روی آن ، میتوانید جهت دریافت سریال کارت بلیت  به یکی از دستگاههای شارژ خودکار ایزی پی واقع در ایستگاههای مترو و کیوسک ها مراجعه نموده و پس از انتخاب گزینه “موجودی کارت بلیت”  و قرار دادن کارت در محل مشخص شده، شماره کارت را مشاهده فرمایید.

همچنین با ایزی پی می توانید بلیت تک سفره مترو خریداری نمایید. برای این کار پس از انتخاب سرویس “بلیت مترو” در اپلیکیشن ایزی پی ؛ضمن حصول اطمینان از موجودی کافی کیف پول ، خرید را تکمیل نمایید. سپس با قراداد qr کد ارایه شده در صفحه نمایش تلفن همراه بر روی قسمت مربوطه گیت های  مترو، تردد نمایید.

22 دیدگاه

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید: دانلود